Laureaci

Osiągnięcia uczniów SP 32
w konkursach międzyszkolnych
w roku szkolnym 2006/07


Powrót

Uczeń Konkurs Zdobyte wyróżnienie Data i organizator
konkursu
WERONIKA ŻBIKOWSKA
kl. I c
Barwy jesieni
Konkurs Plastyczny
II miejsce Listopad 2006
SP nr 30
ANGELIKA PĘKAŁA
kl. III c
Barwy jesieni
Konkurs Plastyczny
Wyróżnienie Listopad 2006
SP nr 30
KAMILA SZTYCH
kl. I b
Barwy jesieni
Konkurs Plastyczny
wyróżnienie Listopad 2006
SP nr 30
MACIEJ TYBURSKI
kl. II a
Anioł i ja
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
wyróżnienie Wydawnictwo św. Wojciecha w Poznaniu
JUSTYNA SANKOWSKA
kl. II b
Mini Playback show I miejsce 22 listopada
SO 33
OLA FLORCZAK
kl. II b
Mini Playback show II miejsce 22 listopada
SO 33
PIOTR PELAWSKI
kl. I c
Czekając na św. Mikołaja
II Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
I miejsce Grudzień 2006
SP 33
NATALIA KLIMOWSKA
kl. III a
Czekając na św. Mikołaja
II Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
I miejsce Grudzień 2006
SP 33
OSKAR KACZOR
kl. I c
Czekając na św. Mikołaja
II Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
II miejsce Grudzień 2006
SP 33
KLAUDIA STEINBERG
kl. III a
Czekając na św. Mikołaja
II Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
II miejsce Grudzień 2006
SP 33
PAWEŁ ŁAGUNA
kl. III a
Czekając na św. Mikołaja
II Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
II miejsce Grudzień 2006
SP 33
KACPER ZAJĄC
kl. II b
Czekając na św. Mikołaja
II Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
wyróżnienie Grudzień 2006
SP 33
DAWID HUBACZ
kl. III a
Czekając na św. Mikołaja
II Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
wyróżnienie Grudzień 2006
SP 33
PAULINA RODZIEWICZ
kl. III a
Z bajką przez świat
Konkurs Osiedlowy
I miejsce Grudzień 2006
Klub "17"
PAULINA LICHACZ
kl. III c
Zapraszam Cię do Olsztyna
Konkurs literacko-plastyczny
II miejsce 31 stycznia
Społeczna SP 101
Robert Soból
kl. III c
Zapraszam Cię do Olsztyna
Konkurs literacko-plastyczny
II miejsce 31 stycznia
Społeczna SP 101
MANUELA MORZYC
kl. III c
Międznarodowy Konkurs Matematyczny
KANGUR
wynik bardzo dobry 15 marca 2007
MATEUSZ PODOLAK
kl. III b
Międznarodowy Konkurs Matematyczny
KANGUR
wyróżnienie 15 marca 2007
JOANNA POŚPIECH
kl. III b
Międznarodowy Konkurs Matematyczny
KANGUR
wyróżnienie 15 marca 2007
MACIEK PROCHOWSKI
kl. III c
Międzyszkolny Konkurs
Nasze lektury
II miejsce
kategoria klas III
14 kwietnia 2007
SP 34 w Olsztynie
ALEKSANDRA ROMANOWICZ
kl. III c
Międzyszkolny Konkurs
Nasze lektury
III miejsce
kategoria klas III
14 kwietnia 2007
SP 34 w Olsztynie
KAROLINA PRZYŁĘCKA
kl. I c
Międzyszkolny Konkurs
Nasze lektury
II miejsce
kategoria klas I
14 kwietnia 2007
SP 34 w Olsztynie
NATALIA KLIMOWSKA
kl. III a
Parafialny Konkurs Plastyczny
130-lecie objawienia
Matki Bożej
w Gietrzwałdzie
II miejsce 28 kwietnia
Rada Osiedla Jaroty
i Pieczewo
Akcja Katolicka
parafii bł. F.Siedliskiej
KORNELIA TRAUT
kl. III c
Parafialny Konkurs Plastyczny
130-lecie objawienia
Matki Bożej
w Gietrzwałdzie
III miejsce 28 kwietnia
Rada Osiedla Jaroty
i Pieczewo
Akcja Katolicka
parafii bł. F.Siedliskiej
OLA WAWIÓRKO
kl. III b
Parafialny Konkurs Plastyczny
130-lecie objawienia
Matki Bożej
w Gietrzwałdzie
III miejsce 28 kwietnia
Rada Osiedla Jaroty
i Pieczewo
Akcja Katolicka
parafii bł. F.Siedliskiej
MATEUSZ KACZMARCZYK
kl. III b
Parafialny Konkurs Plastyczny
130-lecie objawienia
Matki Bożej
w Gietrzwałdzie
III miejsce 28 kwietnia
Rada Osiedla Jaroty
i Pieczewo
Akcja Katolicka
parafii bł. F.Siedliskiej
PIOTR ŻEŁOBOWSKI
kl. III a
Parafialny Konkurs Plastyczny
130-lecie objawienia
Matki Bożej
w Gietrzwałdzie
III miejsce 28 kwietnia
Rada Osiedla Jaroty
i Pieczewo
Akcja Katolicka
parafii bł. F.Siedliskiej
ANGELIKA PĘKAŁA
kl. III c
Parafialny Konkurs Plastyczny
130-lecie objawienia
Matki Bożej
w Gietrzwałdzie
III miejsce 28 kwietnia
Rada Osiedla Jaroty
i Pieczewo
Akcja Katolicka
parafii bł. F.Siedliskiej
OLA ROMANOWICZ
kl. III c
Parafialny Konkurs Plastyczny
130-lecie objawienia
Matki Bożej
w Gietrzwałdzie
III miejsce 28 kwietnia
Rada Osiedla Jaroty
i Pieczewo
Akcja Katolicka
parafii bł. F.Siedliskiej
KLAUDIA STEINBERG
kl. III a
Parafialny Konkurs II miejsce 28 kwietnia
Rada Osiedla Jaroty
i Pieczewo
Akcja Katolicka
parafii bł. F.Siedliskiej
ANIA WOROBEL
kl. I b
Parafialny Konkurs II miejsce 28 kwietnia
Rada Osiedla Jaroty
i Pieczewo
Akcja Katolicka
parafii bł. F.Siedliskiej
KORNELIA TRAUT
kl. III c
Parafialny Konkurs III miejsce 28 kwietnia
Rada Osiedla Jaroty
i Pieczewo
Akcja Katolicka
parafii bł. F.Siedliskiej
IZA ZMYSŁOWSKA
kl. I b
Parafialny Konkurs III miejsce 28 kwietnia
Rada Osiedla Jaroty
i Pieczewo
Akcja Katolicka
parafii bł. F.Siedliskiej
Drużyna piłkarska
dziewcząt kl. II
Międzyszkolny Turniej Sportowy
w piłce nożnej
Z podwórka na stadion
III miejsce 8 maja
OSiR, PZPN
Drużyna piłkarska
chłopców kl. II
Międzyszkolny Turniej Sportowy
w piłce nożnej
Z podwórka na stadion
IV miejsce 8 maja
OSiR, PZPN
KLASA III a
NATALIA KLIMOWSKAKLAUDIA STEINBERGTD>
I ty możesz zostać
OMNIBUSEM
III miejsce Osiedlowy Dom Kultury
AKANT
MANUELA MORZYC
kl. III c
Międzyszkolny Konkurs
Matematyczny
I miejsce 12 maja 2007
SP 32 w Olsztynie
KLASA III C Miejski Konkurs
Przegląd Małych
FormTeatralnych
II miejsce 17 maja 2007
Gim nr 5
W-MBP
KLAUDIA STEINBERG
kl. III a
Międzyszkolny Konkurs
Ortograficzny
I miejsce 21 maja 2007
SP 30 w Olsztynie
DOMINIKA GIERNATOWSKA
kl. III c
Międzyszkolny Konkurs
Ortograficzny
II miejsce 21 maja 2007
SP 30 w Olsztynie
MACIEJ PROCHOWSKI
kl. III c
Międzyszkolny Konkurs
Ortograficzny
III miejsce 21 maja 2007
SP 30 w Olsztynie
MACIEJ PROCHOWSKI
kl. III c
Miejski Konkurs
Lubimy i czytamy książki
II miejsce 25 maja 2007
W-M ODN
SP 15 w Olsztynie
OLA ROMANOWICZ
kl. III c
Miejski Konkurs
Lubimy i czytamy książki
IV miejsce 25 maja 2007
W-M ODN
SP 15 w Olsztynie
Drużyna szkolna Międzyszkolne
Zawody Sportowe
Bawmy się razem
II miejsce 4 czerwca 2007
OSiR
KASIA KLEMPKA
kl. III b
Turniej jednego wiersza
Konkurs Recytatorski
I miejsce Osiedlowy Dom Kultury
SM "Jaroty"
Małgorzata Parys
kl. III b
Turniej jednego wiersza
Konkurs Recytatorski
II miejsce Osiedlowy Dom Kultury
SM "Jaroty"
Powrót