Laureaci

Osiągnięcia uczniów SP 32
w konkursach międzyszkolnych
w roku szkolnym 2008/09


Powrót

Uczeń Konkurs Zdobyte
wyróżnienie
Termin
i organizator
konkursu
Alicja Goliaszewska
kl. "0"b
Barwy jesieni
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
Nagroda specjalna 26 listopada 2008
SP nr 30
Zuzanna Pilwińska
kl. I c
Barwy jesieni
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
Wyróżnienie 26 listopada 2008
SP nr 30
Klaudia Wojtukiewicz
kl. I b
IV Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
Barwy jesieni
I miejsce 4 grudnia 2008
SP nr 15
Weronika Piotrowska
kl. II a
IV Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
Barwy jesieni
I miejsce 4 grudnia 2008
SP nr 15
Kamila Sztych
kl. III b
IV Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
Barwy jesieni
wyróżnienie 4 grudnia 2008
SP nr 15
Monika Jakubisiak
kl. IV
Ogólnopolski Konkurs
Pontyfikat zapisany w naszych myślach, sercach i pamięci
I miejsce 4 grudnia 2008
SP nr 15
Magdalena Lipka
kl. II b
Boże Narodzenie -
Rodzinne Świętowanie
I miejsce grudzień 2008
SP nr 33
Klaudia Woktukiewicz
kl. I a
Czekając na Św. Mikołaja
Międzyszkolny
Konkurs Plastyczny
I miejsce Grudzień 2008
SP 33
Julia Pazik
kl. III b
Czekając na Św. Mikołaja
Międzyszkolny
Konkurs Plastyczny
II miejsce Grudzień 2008
SP 33
Marita Sala
kl. II b
Czekając na Św. Mikołaja
Międzyszkolny
Konkurs Plastyczny
II miejsce Grudzień 2008
SP 33
Weronika Bartoszewicz
kl. I a
Czekając na Św. Mikołaja
Międzyszkolny
Konkurs Plastyczny
II miejsce Grudzień 2008
SP 33
Marcin Zarzecki
kl. II a
Czekając na św. Mikołaja
Międzyszkolny
Konkurs Plastyczny
III miejsce Grudzień 2008
SP 33
Jakub Soliwoda
kl. I a
Czekając na Św. Mikołaja
Międzyszkolny
Konkurs Plastyczny
III miejsce Grudzień 2008
SP 33
Bartek Chróst
kl. II b
Czekając na Św. Mikołaja
Międzyszkolny
Konkurs Plastyczny
wyróżnienie Grudzień 2008
SP 33
Krystian Adamowicz
kl. II a
Czekając na Św. Mikołaja
Międzyszkolny
Konkurs Plastyczny
wyróżnienie Grudzień 2008
SP 33
Michał Moszczyński
kl. III a
Miejski Konkurs
Eologiczno-Przyrodniczy
I miejsce
kategoria klas III
24 stycznia 2009
SP nr 32
Adam Kulbaba
kl. II c
Miejski Konkurs
Eologiczno-Przyrodniczy
I miejsce
kategoria klas II
24 stycznia 2009
SP nr 32
Kajetan Dmitryjuk
kl. II a
Ogólnopolski Konkurs
Stypendiada Wczesnoszkolna
I Ty bądź czytelny
wyróżnienie 19 lutego 2009
Firma Edukacyjna Orzeł
Marcin Zarzecki
kl. II a
Ogólnopolski Konkurs
Stypendiada Wczesnoszkolna
I Ty bądź czytelny
wyróznienie 19 lutego 2009
Firma Edukacyjna Orzeł
Karolina Przyłęcka
kl. III c
V Międzyszkolny
Konkurs Recytatorski
Bibliotek Publicznych
I miejsce 23 marca 2009
Miejska Biblioteka Publiczna
Drużyna szkolna Turniej Piłki Nożnej
klas II i III
O Puchar Dyrektor SP 22 w Olsztynie
IV miejsce 27 marca 2009
SP 32 W Olsztynie
Piotr Bogacki
kl. I c
IV Międzyszkolny Konkurs
Matematyczny klas I-II
III miejsce 24 kwietnia 2009
SP nr 15
Piotr Andruszkiewicz
kl. II a
IV Międzyszkolny Konkurs
Matematyczny klas I-II
I miejsce 24 kwietnia 2009
SP nr 15
Adam Kulbaba
kl. II c
Międzyszkolny Konkurs
Wiedzy o Warmii i Mazurach
I miejsce 25 kwietnia 2009
SP nr 34
Daniel Nette
kl. II c
Międzyszkolny Konkurs
Wiedzy o Warmii i Mazurach
II miejsce 25 kwietnia 2009
SP nr 34
Wiktoria Wojnowska
kl. II c
Międzyszkolny Konkurs
Wiedzy o Warmii i Mazurach
III miejsce 25 kwietnia 2009
SP nr 34
Zuzanna Klamra
kl. III b
List do Olsztyna wicemistrz w pisaniu listów 27 kwietnia 2009
SP 101
Adam Kulbaba
kl. II c
Międzyszkolny Turniej
Przyrodniczo-Ekologiczny
III miejsce 27 kwietnia 2009
SP nr 7
Daniel Nette
kl. II c
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski
pod hasłem:
I śmiech może być nauką
III miejsce 28 kwietnia 2009
SP nr 34
Karolina Przyłęcka
kl. III c
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski
pod hasłem:
I śmiech może być nauką
II miejsce 28 kwietnia 2009
SP nr 34
Krzysztof Hajdernrajch
kl. III b
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski
pod hasłem:
I śmiech może być nauką
III miejsce 28 kwietnia 2009
SP nr 34
Piotr Andruszkiewicz
kl. II a
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny
KANGUREK
wynik bardzo dobry kwiecień 2009
Magdalena Lipka
kl. II b
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny
KANGUREK
wynik bardzo dobry kwiecień 2009
Kajetan Dmitryjuk
kl. II a
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny
KANGUREK
wynik bardzo dobry kwiecień 2009
Adam Kulbaba
kl. II c
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny
KANGUREK
wynik bardzo dobry kwiecień 2009
Szymon Kogut
kl. II b
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny
KANGUREK
wynik bardzo dobry kwiecień 2009
Drużyna dziewcząt Turniej Halowej
Piłki Nożnej
Z podwórka na stadion
II miejsce 5 maja 2009
WOSiR W Olsztynie
Drużyna chłopców Turniej Halowej
Piłki Nożnej
Z podwórka na stadion
V miejsce 5 maja 2009
WOSiR W Olsztynie
Sandra Wróblewska
kl. III a
Lubumy i czytamy książki
Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy
III miejsce 8 maja 2009
SP nr 15
Oliwia Wiśniewska
kl. III b
Międzyszkolny Konkurs
Matematyczny
II miejsce 9 maja 2009
SP nr 32
Olga Kondratowicz
kl. I b
V Międzyszkolny Konkurs
Nasze lektury
II miejsce
kategoria klas I
16 maja 2009
SP nr 34
Kajetan Dmitryjuk
kl. II a
V Międzyszkolny Konkurs
Nasze lektury
II miejsce
kategoria klas I
16 maja 2009
SP nr 34
Dawid Piecek
kl. II a
Międzyszkolny Konkurs
z języka angielskiego
II miejsce 19 maja 2009
SP nr 34
Weronika Martynowska
kl. II c
Międzyszkolny Konkurs
z języka angielskiego
III miejsce 19 maja 2009
SP nr 34
Michał Malinowski
kl. II c
Międzyszkolny Konkurs
z języka angielskiego
wyróżnienie 19 maja 2009
SP nr 34
Magdalena Lipka
kl. II b
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
Dbam o swoje bezpieczeństwo
wyróżnienie kwiecień
SP nr 30
Prezydent Miasta Olsztyn
Kurator Oświaty
Komenda Wojewódzka Policji
Szkoła Podstawowa nr 32 Program:
Hospicjum daje nadzieję
w ramach akcji
Pola nadziei 2009
wyróżnienie 22 maja 2009
Caritas
Archidiecezji Warmińskiej
i Hospicjum
Eko - drużyna z klas IIc i IIId Międzyszkolny
wielobój ekologiczny
I miejscee X'08-V'09
Zakład Gospodarki
Odpadami Komunalnymi
Reprezentacja szkoły Międzyszkolny
Turniej Sportowy
Bawmy się razem
II miejsce 28 maja 2009
WOSiR w Olsztynie
Reprezentacja szkoły Festyn Sportowy
z okazji Dnia Dziecka
I miejsce 1 czerwca 2009
SP nr 34 Olsztynie
Powrót