Laureaci

Osiągnięcia uczniów SP 32
w konkursach międzyszkolnych
w roku szkolnym 2009/10


Powrót

Uczeń Konkurs Zdobyte
wyróżnienie
Termin
i organizator
konkursu
Piotr Bogacki
kl. II c
Kim będę, gdy dorosnę
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
I miejsce 22 września 2009
SP nr 33
Jakub Bańka
kl. I c
Kim będę, gdy dorosnę
Miejski Konkurs Plastyczny
II miejsce 22 września 2009
SP nr 33
Vanessa Olczak
kl. III a
Kim będę, gdy dorosnę
Miejski Konkurs Plastyczny
wyróżnienie 22 września 2009
SP nr 33
Klasa III C:
Adam Kulbaba,
Daniel Nette,
Marek Jankowski,
Wiktoria Dudek,
Wiktoria Wojnowska,
Ola Raczkowska,
Ola Rybińska,
Weronika Martynowska,
Maciej d'Obryn,
Michał Malinowski,
Karolina Bodzon,
Klasa III B:
Madgalena Lipka
Ogólnopolski Konkurs
TESCO dla szkół
Dbajmy o środowisko - to takie proste
IV miejsce w Polsce 25 września 2009
TESCO -POLSKA
Warszawa
Daniel Nette
kl. III c
Wojewódzki Konkurs Poezji
Marii Zientary-Malewskiej
II miejsce 14 października 2009
Brąswałd
Piotr Andruszkiewicz
kl. III a
Konkurs
TEST Matematyka PLUS
OXFORD EDUCATIONAL
Laureat I stopnia
(max 100 pkt)
6 listopada 2009
Oxford Educational
International
Magdalena Lipka
kl. III b
Konkurs
TEST Matematyka PLUS
OXFORD EDUCATIONAL
Laureat III stopnia
(88 pkt)
6 listopada 2009
Oxford Educational
International
Weronika Piotrowska
kl. III a
Konkurs
TEST Matematyka PLUS
OXFORD EDUCATIONAL
Laureat III stopnia
(88 pkt)
6 listopada 2009
Oxford Educational
International
Jan Jędrasik
kl. III b
Konkurs
TEST Matematyka PLUS
OXFORD EDUCATIONAL
Laureat IV stopnia
(84 pkt)
6 listopada 2009
Oxford Educational
International
Weronika Martynowska
kl. III c
Konkurs
TEST Matematyka PLUS
OXFORD EDUCATIONAL
Laureat V stopnia
(80 pkt)
6 listopada 2009
Oxford Educational
International
Dawid Piecek
kl. III a
Konkurs a nazwę ulicy
na osiedlu JarotyI
Nagroda w finale 11 listopada 2009
Przewodniczący Rady
Miasta Olsztyn
Emilia Stefanowicz
kl. II c
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
Barwy jesieni
Nagroda Specjalna
Dyrektora Szkoły

SP nr 30
Natalia Czarnecka
kl. II c
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
Barwy jesieni
Wyróżnienie
SP nr 30
Magdalena Halbert
kl. III a
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
Barwy jesieni
II miejsce
SP nr 30
Julia Jabłońska
"Zerówka"
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
Barwy jesieni
Wyróżnienie
SP nr 30
Natalia Czarnecka
kl. II c
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
Szaruga Jesienna
II miejsce
SP nr 15
Julia Żochowska
kl. I b
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
Szaruga Jesienna
I miejsce
SP nr 15
Weronika Piotrowska
kl. III a
Konkurs literacki
Z bajką przez życie
II miejsce 14 grudnia 2009
Klub Kultury 17
ODK S.M.Jaroty
Piotr Bogacki
kl. II c
Miejski Konkurs
Ekologiczno-Przyrodniczy
I miejsce
kategoria klas II
10 lutego 2010
SP nr 32
Adam Kulbaba
kl. III c
Miejski Konkurs
Ekologiczno-Przyrodniczy
II miejsce
kategoria klas III
10 lutego 2010
SP nr 32
Daniel Nette
kl. III c
Miejski Konkurs
Ekologiczno-Przyrodniczy
III miejsce
kategoria klas III
10 lutego 2010
SP nr 32
Natalia Czarnecka
kl. II c
Ogólnopolski Konkurs
Stypendiada Wczesnoszkolna
wyróżnienie 20 lutego 2010
Firma Edukacyjna Orzeł
Ola Orzoł
kl. II b
Ogólnopolski Konkurs
Stypendiada Wczesnoszkolna
wyróżnienie 20 lutego 2010
Firma Edukacyjna Orzeł
Piotr Andruszkiewicz
kl. III a
Ogólnopolski Konkurs
Stypendiada Wczesnoszkolna
wyróżnienie 20 lutego 2010
Firma Edukacyjna Orzeł
Adam Kulbaba
kl. III c
Ogólnopolski Konkurs
EkologicznyEko-Planeta
Laureat wojewódzki
I miejsce
5 marca 2010
Maciej d'Obryn
kl. III c
Ogólnopolski Konkurs
EkologicznyEko-Planeta
Wynik
bardzo dobry
5 marca 2010
Piotr Andruszkiewicz
kl. III a
Międzynarodowy Konkurs
Matematyczny
KANGUR 2010
Laureat
kategoria Maluch
18 marca 2010
Magdalena Lipka
kl. III b
Międzynarodowy Konkurs
Matematyczny
KANGUR 2010
wyróżnienie
kategoria Maluch
18 marca 2010
Jan Jędrasik
kl. III b
Międzynarodowy Konkurs
Matematyczny
KANGUR 2010
wyróżnienie
kategoria Maluch
18 marca 2010
Dawid Grzelak
kl. II a
Międzynarodowy Konkurs
Matematyczny
KANGUR 2010
wynik bardzo dobry
kategoria Kangurek
18 marca 2010
Zespół Redakcyjny
Gazetki Szkolnej
Koniczynka
Uczniowie klas III
VII WojewódzkiKonkurs
Gazetek Szkolnych
wyróżnienie 31 marca 2010
SP 29 w Olsztynie
Olga Kruszewska kl. II a
Piotr Bogacki kl. II c
IV Międzyszkolny Turniej
Wiedzy Ekologiczno-Przyrodniczej
III miejsce
zespołwo
20 kwietnia 2010
SP 7 w Olsztynie
Patryk Mróz
kl. II c
Międzyszkolny konkurs
języka angielskiego
wyróżnienie 28 kwietnia 2010
SP 34 w Olsztynie
Olga Kondratowicz
kl. II b
Międzyszkolny konkurs
języka angielskiego
wyróżnienie 28 kwietnia 2010
SP 34 w Olsztynie
Dawid Piecek
kl. III a
Międzyszkolny konkurs
języka angielskiego
II miejsce 28 kwietnia 2010
SP 34 w Olsztynie
Weronika Martynowska
kl. III c
Międzyszkolny konkurs
języka angielskiego
wyróżnienie 28 kwietnia 2010
SP 34 w Olsztynie
Klasa II c:
Natalia Czarnecka,
Kamila Tocek,
Piotr Bogacki
Międzyszkolny Turniej Wiedzy
I ty możesz zostać Omnibusem
I miejsce
zespołowo
28 kwietnia 2010
ODK SM Jaroty
Klub KulturyAkant
Klasa III a:
Kajetan Dmitryjuk,
Dawid Piecek,
Marcin Zarzecki
Międzyszkolny Turniej Wiedzy
I ty możesz zostać Omnibusem
I miejsce
zespołowo
28 kwietnia 2010
ODK SM Jaroty
Klub KulturyAkant
Patrycja Szulc
kl. II c
Wojewódzki Konkurs
Plastyczno-Literacki
Pan Kopernik
mieszkał w Olsztynie
wyróżnienie .
Weronika Piotrowska
kl. III a
Wojewódzki Konkurs
Plastyczno-Literacki
Pan Kopernik
mieszkał w Olsztynie
nagroda główna .
Vanessa Olczak
kl. III a
Wojewódzki Konkurs
Plastyczno-Literacki
Pan Kopernik
mieszkał w Olsztynie
nagroda główna .
Patrycja Dziewulska
kl. II a
Wojewódzki Konkurs
Plastyczno-Literacki
Pan Kopernik
mieszkał w Olsztynie
wyróżnienie .
Wojciech Orłowski
kl. II a
Wojewódzki Konkurs
Plastyczno-Literacki
Pan Kopernik
mieszkał w Olsztynie
wyróżnienie .
Michał Staniszewski
kl. II c
Konkurs Plastyczny
Figurka z masy solnej-
ulubiona postać z bajki
I miejsce 5 maja 2010
ODK SM Jaroty
Klub KulturyAkant
Anna Orzoł
kl. III a
Konkurs Plastyczny
Figurka z masy solnej-
ulubiona postać z bajki
II miejsce 5 maja 2010
ODK SM Jaroty
Klub KulturyAkant
Kajetan Dmitryjuk
kl. III a
Lubimy i czytamy książki
Wojewódzki Konkurs Czytelniczy
II miejsce 7 maja 2010
W-M ODN
SP nr 15
Vanessa Olczak
kl. III a
Międzyszkolny Konkurs
Plastyczny
Kim będę, gdy dorosnę
wyróżnienie SP nr 33
Daniel Nette
kl. III c
Międzyszkolny Konkurs
Ortograficzny
III miejsce 11 maja 2010
SP nr 30
Drużyna chłopców
Klasa II A:

Piotr Gabiński,
Klasa III A:
Piotr Maciejewski,
Jakub Zapotoczny,
Klasa III B:
Jacek Komar,
Jaś Jędrasik,
Dawid Rogaliński,
Klasa III C:
Piotr Dominik,
Międzyszkolny Turniej
Piłki Nożnej
O Puchar Dyrektora SP 22
IV miejsce 17 maja 2010
SP 22 w Olsztynie
Drużyna dziewcząt
Klasa II B:

Agata Kostuj,
Klasa III A:
Vanessa Olczak,
Natalia Palczewska,
Klasa III C:
Karolina Bodzon,
Wiktoria Kulas,
Wiktoria Dudek,
Wiktoria Wojnowska,
Ola Raczkowska,
Ola Rybińska,
Weronika Martynowska,
Halowy Turniej
Piłki Nożnej
Z podwórka na stadion
II miejsce 24 maja 2010
WOSiR
Drużyna chłopców
Klasa III A:

Piotr Maciejewski,
Jakub Zapotoczny
Klasa III B:
Jacek Kamar
Jaś Jedrasik,
Dawid Rogaliński,
Rafał Ppieniak,
Rafał Wodziński,
Klasa III C:
Piotr Dominik,
Klasa II A:
Piotr Gabiński,
Klasa II B:
Piotr Błędowski,
Halowy Turniej
Piłki Nożnej
Z podwórka na stadion
IV miejsce 24 maja 2010
WOSiR
Julia Pieślak
kl. I a
Międzyszkolny Konkurs
Nasze Lektury
III miejsce 22 maja 2010
SP nr 34
Daniel Nette
kl. III c
Międzyszkolny Konkurs
Nasze Lektury
II miejsce 22 maja 2010
SP nr 34
Oliwia Strachocka
kl. II b
Międzyszkolny Konkurs
Nasze Lektury
IV miejsce 22 maja 2010
SP nr 34
Michał Bieluch
kl. II c
Międzyszkolny Konkurs
Matematyczny
klasa I i II szkół podstawowych
miasta Olsztyna
III miejsce 28 maja 2010
SP nr 15
Magdalena Halbert
kl. III a
Miejski i Powiatowy
Konkurs
Dbaj o swoje bezpieczeństwo
Wyróżnienie KW Policji
SP nr 34
Jakub Bańka
kl. I c
Turniej Jednego Wiersza Wyróżnienie Osiedlowy Dom Kultury
Na Górce
Powrót